Witamy u Relocation Agent

Nowy w mieście – może nawet w kraju i sam na nieznanym terenie: Wiemy, że przeprowadzka stanowi dla każdego duże wyzwanie, które pochłania mnóstwo czasu i energii. Na tym etapie proponujemy Państwu nasz serwis nastawiony na spełnienie Państwa potrzeb.

Jako ekskluzywna agencja obieramy sobie za cel być Państwa indywidualnym przewodnikiem w zakresie relokacji. Znamy nasze miasto i chcemy abyście również Państwo szybko poczuli się w nim dobrze i swojsko.

Kim jesteśmy i co robimy

Relocation Agent to agencja, której zadaniem jest być concierge Państwa potrzeb, zarówno przed, w trakcie jak i po przeprowadzce czy relokacji w okolice Hamburga, Berlina, Schleswig-Holstein lub Niedersachsen. Czy indywidualnie, z partnerem czy z całą rodziną – nasze usługi obejmują organizację, porady i bieżące wsparcie z zakresu różnych dziedzin Państwa życia, od poszukiwań domu, poprzez ogólne media i komunikację, optymalną integrację dzieci, czy sprawy czysto administracyjne, bankowość i ubezpieczenia. Co więcej szczególny nacisk stawiamy na tak zwane “pierwsze kroki” w nowym środowisku, by szybko i bezproblemowo się Państwo zadomowili.

Jak rozumiemy nasze zadanie

Celem Relocation Agent jest zapewnienie spokoju naszym klientom. Indywidualne oferty są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb, preferencji firm lub osób prywatnych, w tym również studentów. Gwarantujemy ekskluzywny serwis, szybka dostępność oraz efektywne i elastyczne wdrożenie.l