Poszukiwanie domu

Potrzebujesz domu lub mieszkania w Hamburgu, Gdańsku i Poznaniu? Skorzystaj z naszej wiedzy na temat lokalnych rynków mieszkaniowych - utorujemy Ci drogę do Twojego wymarzonego domu. Na podstawie Twoich kryteriów tworzymy porównania ofert i prowadzimy Cię przez każdy etap procesu aplikacji.

 

Jak działa poszukiwanie z Agentem Relokacji?

  • Zdradzasz nam swoje potrzeby - szukasz domu tymczasowego czy długoterminowego? W centrum miasta czy w spokojnej okolicy na obrzeżach? Jakiej wielkości, ile pokoi i jakich udogodnień oczekujesz?
  • Prowadzimy poszukiwania dostosowane do Ciebie - Analizujemy rynek, a następnie proponujemy zakwaterowanie dopasowane do Twoich potrzeb. W ten sposób można łatwo porównać ich mocne strony i warunki wynajmu. To Ty decydujesz, którą ofertę chcesz obejrzeć osobiście.
  • Umawiamy dla Ciebie terminy z łascicielami lokali - Oczywiście towarzyszymy Ci podczas ogladania mieszkań i pomagamy w przekonaniu do siebie właściciela.
  • Pomagamy w podpisaniu umowy najmu - Kiedy już zgodzisz się na wynajęcie swojego nowego domu, pomożemy Ci w podpisaniu umowy, omawiając ją z Tobą - tak, abyś dokładnie wiedział, co podpisujesz.
  • Przekazanie domu lub mieszkania - W dniu przekazania również będziemy przy Tobie, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie.
  • Wspieramy Cię w wyborze odpowiednich mediów - Tutaj przedstawiamy Ci oferty dopasowane do Twoich potrzeb i pomagamy zawrzeć umowy na prąd, internet i podobne.

Po udanej przeprowadzce chętnie pomożemy Ci zarejestrować się pod nowym adresem.