Dostawcy

Po podpisaniu umowy najmu możemy pomóc w wyborze mediów i innych opcji usługowych. Istnieje wiele różnych dostawców niezbędnych mediów, takich jak prąd, gaz i ogrzewanie. Jesteśmy też dobrze rozeznani w rynku, jeśli chodzi o konta bankowe i ubezpieczenia. Chętnie przeprowadzimy Cię przez szeroką ofertę, abyś mógł dokonać dobrego wyboru.

 

Oferujemy między innymi wsparcie z:

  • Banki - Twoje finanse i codzienne życie muszą być jak najbardziej chronione. Oferujemy przeprowadzenie Cię przez pierwsze kroki z Twoim przyszłym bankiem.
  • Ubezpieczenia - Ubezpieczenia mają za zadanie pokryć niebezpieczeństwa codziennego życia. Rozplątujemy zamieszanie i podpowiadamy, które ubezpieczenia są ważne.
  • Dostawcy i komunikacja - Oferujemy Ci przejrzyste porównanie dostawców w zakresie energii elektrycznej, wody, gazu, internetu, telefonu i telefonii komórkowej, spośród których możesz wybrać taryfę, która najbardziej Ci odpowiada. Chętnie pomożemy Ci w zawarciu umowy.
  • Opłata za nadawanie/abonament radiowo-telewizyjny - Każde gospodarstwo domowe musi wnosić miesięczną opłatę na rzecz finansowania publicznej radiofonii i telewizji. My koordynujemy rejestrację dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia dla dodatkowych dostawców, zapraszamy do kontaktu!